zestaw malarski, farby olejne, farby akrylowe, farby akwarelowe, akryle, akwarele
CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Jaki zestaw malarski na początek?

Opublikowano dnia 28-03-2022Jaki zestaw malarski na początek?

 

Sklep plastyczny Art.-Equipment posiada w swojej ofercie zróżnicowane zestawy malarskie, wśród których każdy artysta znajdzie coś dla siebie! Na naszych półkach znajdują się zestawy malarskie zarówno dla profesjonalnych artystów, dla początkujących jak i dla hobbystów, którzy chcą się stale rozwijać. W naszej ofercie znajdziecie zestawy malarskie, które zawierają między innymi farby olejne, akwarele i farby akrylowe!


Zestawy malarskie zawierające farby olejne dla początkujących

W Art-Equipment znajdziecie bardzo duży wybór zestawów malarskich z farbami olejnymi! Są one zróżnicowane dosłownie pod każdym względem. Znajdziecie u nas zarówno zestawy malarskie, w których znajdują się niemal same farby olejne, jak i te, które posiadają bardzo liczne akcesoria malarskie. Do tej pierwszej grupy z pewnością zaliczyć możemy farby olejne Pebeo w zestawie XL Pack. W środku znajdziecie aż dziesięć farb w najbardziej popularnych kolorach i pędzel, dzięki czemu zestaw ten jest idealny dla artystów, którzy dopiero chcą odkrywać malarstwo olejne! Znajdziecie u nas również niezwykle popularny wśród zaczynających swoją przygodę z malarstwem olejnym zestaw Talens Art Creation ze sztalugą. Ten zestaw malarski z farbami olejnymi jest popularny ze względu na niezwykle przystępną ceną i bardzo bogatą zawartość, pozwalające na szybkie rozpoczęcie przygody z malarstwem. Dla trochę bardziej zaawansowanych artystów idealny może się okazać zestaw zawierający farby Schmincke Oil. Propozycja ta jest trochę droższa niż zestaw Pebeo, natomiast są to farby bez wątpienia warte swojej ceny! Seria ta bowiem tylko nieznacznie ustępuje jakości topowym farbom olejnym tej znanej niemieckiej firmy, czyli serii Norma.

A jakie zestawy malarskie dla bardziej zaawansowanych

A skoro już o niej wspomnieliśmy! Bez wątpienia jednym z budzących najwięcej emocji przedmiotów w naszej ofercie jest niezwykle bogaty zestaw malarski od Schmincke. W środku znajdują się nie tylko 24 tubki z najwyższej jakości, różnokolorowymi farbami olejnymi Schmincke Norma Professional, ale także 2 duże tubki z jasnymi farbami, dwa pędzle malarskie da Vinci z serii Cosmo, a także drewniana paleta. Wszystko to zamknięte jest w niezwykle eleganckiej, wykonanej z najwyższej jakości materiałów kasetce.
To jednak nie jedyny zestaw malarski zawierający farby olejne najwyższej możliwej jakości na naszych półkach! Światowej sławy farby olejne Talens Rembrandt, które przez wielu uważane są za najlepsze w swojej kategorii, dostępne są u nas w dwóch różnych zestawach! Zestaw malarski Rembrandt Oil Colour , wydany z okazji roku artysty zawiera 10 farb z tej serii, a także potrzebne media i akcesoria, takie jak szpachelkę, pędzel i zbiorniczek na media! Z kolej w zestawie Talens Rembrandt Roc Box Traditional znajdziecie szesnaście farb olejnych najwyższej jakości, butelkę medium, dwa pędzle, pojemnik na media na paletę, trzy pałeczki węgla i drewnianą paletę! A oprócz tego w niezwykle stylowym, drewnianym opakowaniu w formie walizki znajduje się również karta łączenia kolorów!


Zestawy malarskie dla fanów akryli

Podobnie jak zestawienie, które przedstawiało farby olejne, zestawy malarskie z akrylami otwieramy farbami od Pebeo! Zestaw Pebeo Studio Acrylic HV Pack zawiera dwadzieścia farb akrylowych, które bardzo dobrze nadają się na początek przygody z malarstwem, a także płaski pędzel szczecinowy. Jeśli zaś szukacie zestawów malarskich, w których są różne akcesoria malarskie, uwagę na pewno mogą zwrócić specjalnie przygotowane przez nas zestawy akrylowy – zestaw malarski Basic, który pozwoli na świadome stawianie pierwszych malarskich kroków, a także zestaw akrylowy ze sztalugą stołową. Zestawy te wyróżniają się bardzo bogatym wyposażeniem i niepowtarzalnym stosunkiem zawartości (i jej jakości!) do ceny.
Znajdziecie u nas również zestawy malarskie z farbami akrylowymi od najbardziej uznanych producentów. Podobnie jak w przypadku zestawów z farbami olejnymi, tak i w tej kategorii prym wiodą Schmincke i Talens. Znajdziecie u nas dwa zestawy malarskie z akrylami z oferty niemieckiej firmy. Schmincke Akademie to zestaw, w którym znajdują się farby z tytułowej serii, które idealnie nadają się zarówno dla ambitnych poczatkujących i profesjonalistów. W zestawie Schmincke Primacryl Artist znajdują się zaś farby akrylowe z najwyższej półki, które spełnią wymagania nawet bardzo doświadczonych artystów.
Oczywiście nasz sklep plastyczny posiada również w swojej ofercie farby akrylowe Talens Van Gogh! Dostępne są one zarówno w wersji z dziesięcioma tubkami, medium, dwoma pędzlami i podwójnym zbiorniczkiem, jak i w formie Acrylic Colour Box, zawierającej dodatkowo werniks do akrylu, ręcznik ochronny i niezwykle atrakcyjne opakowanie.


Zestawy malarskie na prezent


Jeśli poszukujecie propozycji prezentowej, to zestawy malarskie z Art-Equipment idealnie się sprawdzą! Nasz sklep plastyczny oferuje najlepszej jakości zestawy na prezent, które wyróżniają się nie tylko świetną jakością, ale także pięknym opakowaniem. Poza wspomnianymi już w tym wpisie zestawami malaskimi, takimi jak Talens Rembrandt Roc Box TraditionalSchmincke Norma Professional, czy Talens Art Creation ze sztalugą w kategorii zestawów malarskich z farbami olejnymi, i  zestawami akrylowymi, takimi jak Talens Van Gogh Acrylic Colour Boxzestaw akrylowy ze sztalugą stołową, czy zestaw malarski Basic, znajdują się w naszej ofercie również inne zestawy malarskie, które są świetnym pomysłem na prezent dla artysty. Zacznijmy od dwóch kolejnych zestawów od Schmincke!
Zestaw Schmincke Akademie w drewnianej kasecie jest niezwykle elegancki, świetnie wyposażony i zawiera artykuły z najwyższej półki. Podobnymi cechami może pochwalić się zestaw farb akwarelowych Schmincke Horadam Aquarell Limited Edition. Jest to propozycja dla zaawansowanych i pewnych siebie artystów, którzy będą w stanie dobrze zagospodarować niemal nielimitowany potencjał, które dają te farby akwarelowe! Znajdziecie u nas również zestawy pędzli, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla aktywnego artysty, któremu pomoże to w uzupełnieniu wyposażenia pracowni. W naszej ofercie znajdują się między innymi zestaw pędzli do farb akrylowych w piórniku od Dawler-Rowney. Dla bardziej zaawansowanych artystów trafionym wyborem będzie na pewno zestaw pędzli Da Vinci Nova-synthetics w eleganckiej, metalowej tubie!

A ty, jaki zestaw malarski spośród tych dostępnych w Art-Equipment wybierasz? Nie zwlekaj i zdecyduj już dzisiaj!

Galeria