CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Marka Bruynzeel, dzisiaj znana niemal na całym świecie z wysokiej jakości materiałów artystycznych, a zwłaszcza artykułów do rysunku, od samego początku swojej działalności, czyli od 1898 roku, zajmowała się przetwórstwem drewna. Jednak dopiero w 1948 roku nastał nowy rozdział w historii firmy, bo to wówczas uruchomiono produkcję ołówków. Wówczas to w mieście Zaandam w Niderlandach ruszyła produkcja ołówków w drewnianej obudowie, która w 1989 roku przeniosła się do dzisiejszej siedziby firmy, czyli do miasta Bergen op Zoom. Już od ponad 25 lat, bo od roku 1997, Bruynzeel jest członkiem grupy Sakura, która od początku współpracy wprowadziła szereg innowacyjnych produktów, zmieniając oblicze marki, w tym między innymi poszerzyli ofertę Bruynzeel o artykuły do biura.

ArtEquipment, czyli sklep plastyczny w Warszawie, posiada w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów Bruynzeel. Znajdziecie u nas najbardziej znane artykuły z oferty marki, w tym między innymi kredki Bruynzeelcienkopisyołówkiartykuły do rysunku, takie jak temperówki i gumki, a także kompletne zestawy rysunkowe, które zawierają wszystko, czego potrzeba do ćwiczenia i rozwijania swojej techniki rysunkowej. Znajdziecie u nas również Bruynzeel Bullet Journal, który może posłużyć wam do zapisywania wspomnień, a także zestaw do kaligrafii i wiele innych artykułów od tej znakomitej marki prosto z Niderlandów. Produkty marki Bruynzeel, w tym ich znakomite artykuły do rysunku, należą do uwielbianych przez naszych klientów, którzy chętnie po nie sięgają. Doskonale nadają się zarówno dla początkujących, zaawansowanych hobbystów, jak i profesjonalistów, którzy doceniają zarówno jakość, którą prezentują artykuły do rysunku Bruynzeel, jak i piękne efekty, które z ich pomocą można uzyskać.

Sprawdź artykuły do rysunku Bruynzeel, które oferuje sklep plastyczny w Warszawie – ArtEquipment! Szczególnie polecamy dostępne u nas zestawy rysunkowe – w tym między innymi zestawy cienkopisówzestawy ołówków i zestawy kredek Bruynzeel. Artykuły tego producenta znane są z wysokiej jakości, dużej ergonomii, którą oferują użytkownikom, i przede wszystkim pięknymi efektami, które można uzyskać z ich pomocą. Możemy was zapewnić, że decydując się na artykuły do rysunku Bruynzeel, wybieracie akcesoria rysunkowe od topowego producenta, które jakością znajdują się w światowej czołówce.

Poznaj artykuły do rysunku Bruynzeel, które znajdziesz w szerokiej ofercie, którą prezentuje sklep dla plastyków w Warszawie – ArtEquipment!

BRUYNZEEL BULLET JOURNAL MUSZTARDOWY 13x21cm
BRUYNZEEL BULLET JOURNAL MUSZTARDOWY 13x21cm

Cena: 14,00 zł z VAT (11,38 zł netto)

BRUYNZEEL BULLET JOURNAL MUSZTARDOWY 13x21cmBRUYNZEEL BULLET JOURNAL MUSZTARDOWY 13x21cm
BRUYNZEEL BULLET JOURNAL MUSZTARDOWY 13x21cm
Bullet Journal Bruynzeel - musztardowy. Ten kropkowany szkicownik firmy Bruynzeel jest idealną książką do gromadzenia wszystkich spotkań, zadań, planów, celów, listy rzeczy do zrobienia, urodzin i wielu innych w jednym miejscu i zgodnie z wygodnym systemem. Zawiera kropkowany papier do łatwego rysowania prostych linii i jako pomoc przy ręcznym pisaniu. Zawiera również poręczną zakładkę. Zalecamy pracę z cienkopisami Pigma :) Format szkicownika: 13x18cm 80 arkuszy o gramaturze 140g/m

Cena: 14,00 zł z VAT (11,38 zł netto)