CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Derwent

 

Pochodząca z Wielkiej Brytanii firma Derwent może pochwalić się bardzo długą tradycją, bowiem początki istnienia firmy datowane są aż na rok 1832. Od wtedy to w Lake District produkowane są ołówki, które położyły kamień węgielny pod istnienie firmy, na której produkty dzisiaj można trafić niemalże na całym świecie – w tym w ofercie, którą przygotował dla was sklep dla plastyków w Warszawie, Art-Equipment! Przez niemal 200 lat historii firma nieustannie się rozwija, wprowadzając do swojej oferty kolejne produkty. Poza wytwarzanymi od początku istnienia ołówkami, obecnie firma posiada w swoim portfolio również słynne już kredki, a także liczne akcesoria do rysowania, takie jak węgle, temperówki czy gumki, a także cienkopisy czy pędzle. Dodatkowo firma sprawnie dodaje do swojej oferty wykorzystujące nowe technologie produkty, takie jak elektryczna gumka czy elektryczna temperówka.

Produkty Derwent są dzisiaj synonimem wysokiej jakości. Zarówno rysownicy, jak i wszyscy artyści cenią artykuły plastyczne tego producenta za wysoką jakość wykonania, świetną ergonomię i stosowanie tylko surowców z najwyższej półki. Rysownicy, graficy i projektanci bardzo lubią wykorzystywać między innymi ołówki Derwent, kredki, cienkopisy, a także pomocnicze artykuły do rysunku, takie jak gumki czy temperówki. Warto wspomnieć chociażby wysoko oceniane serie kredek, takie jak kredki akwarelowe, kredki Derwent Inktense, kredki Derwent Coloursoft, kredki Derwent Artists, a także należące do liderów w swojej kategorii ołówki Derwent Graphic, ołówki Derwent Sketching, a także ołówki rozpuszczalne w wodzie Derwent Watersoluble Sketching. Ciekawą propozycję stanowią również węgle rysunkowe Derwent.

Warto poznać produkty Derwent, czyli pochodzącego z Wielkiej Brytanii producenta z niemal dwustuletnim doświadczeniem, bowiem oznaczają one najwyższą jakość i świetne odczucia w trakcie pracy. Szczególnie cenne jest ich przywiązanie do najwyższej możliwej ergonomii oferowanej użytkownikom, dzięki której w trakcie pracy ołówki i kredki Derwent są po prostu bardzo przyjemne w trakcie pracy. Dodatkowo należy docenić to, że firma, która posiada olbrzymie, niemal dwustuletnie doświadczenie, potrafi skutecznie wdrażać nowe technologie, dzięki czemu tworzy nowoczesne produkty, takie jak elektroniczna temperówka lub elektroniczna gumka, a także godne swoich czasów artykuły do szkicowania, takie jak cienkopisy i ołówki Derwent. Poznaj już teraz ofertę najwyższej jakości artykułów do rysunku Derwent, które oferowane są przez sklep plastyczny w Warszawie – Art-Equipment!

DERWENT BLISTER WĘGIEL - KREDKA 4 SZTUKI
DERWENT BLISTER WĘGIEL - KREDKA 4 SZTUKI

Cena: 32,00 zł z VAT (26,02 zł netto)

DERWENT BLISTER WĘGIEL - KREDKA 4 SZTUKI
DERWENT BLISTER WĘGIEL - KREDKA 4 SZTUKI

Węgiel w kredce Derwent Charcoal Pencil to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy uwielbiają dramatyzm tradycyjnego węgla, ale lekko drażni ich bałagan i mała precyzja przy tworzeniu detali. Cząstki węgla są zmieszane z najlepszymi glinkami i umieszczone w drewnianej kredce. Tworzą bogatą, lekką fakturę z całym pięknem tradycyjnego węgla w wygodnej i łatwej formie.

Cena: 32,00 zł z VAT (26,02 zł netto)

Derwent Tinted Charcoal komplet 6 kolorów
Derwent Tinted Charcoal komplet 6 kolorów

Cena: 45,00 zł z VAT (36,59 zł netto)

Derwent Tinted Charcoal komplet 6 kolorów

Cena: 45,00 zł z VAT (36,59 zł netto)