CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Katalog » MARKERY, PISAKI, CIENKOPISY » BrushmarkerPro Karin

Brushmarker MEGA BOX 72 KOLORY + 3 BLENDERY ZESTAW

Brushmarker MEGA BOX 72 KOLORY + 3 BLENDERY ZESTAW
  • Symbol produktu: K-27C13
  • Kod EAN: 5904446025915
  • Producent: Karin
Cena: 450,00 zł z VAT 365,85 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Opis produktu

Brushmarker MEGA BOX 72 KOLORY + 3 BLENDERY

Brushmarkery PRO zawierają 2,4 ml farby. Zostały wyprodukowane w technologii „płynnego atramentu”, dzięki czemu nie zmieniają intensywności barwy aż do ostatniej kropli oraz pozwalają na bieżąco kontrolować ilość farby. Są dwukrotnie bardziej wydajne od tradycyjnych markerów filtrowych. Dodatkowo wyposażone są w japońską, bardzo wytrzymała i super elastyczna końcówkę nylonowa. Zawierają nietoksyczne farby o intensywnej barwie na bazie barwników lub w przypadku kolorów
neonowych na bazie pigmentów. Kolory można mieszać, rozjaśniać i uzyskiwać przejścia tonalne stykając końcówki markerów.

Brushmarkery PRO przechowuj zamknięte, pionowo z końcówka skierowana ku górze. Nie pozostawiaj Brushmakerów PRO narażonych na intensywne światło słoneczne lub nadmierna temperaturę. W przypadku podróży lotniczej upewnij się, iż markery są szczelnie zamknięte. Nie używaj Brushmarkerów PRO podczas lotu samolotem. W przypadku zaschnięcia końcówki w wyniku długotrwałego pozostawienia otwartego markera, należy zamknąć marker i odstawić go na około godzinę z końcówka skierowana
ku dołowi.

Zestaw zawiera: 72 kolory Brushmarkerów PRO (w tym 12 kolorów neonowych) + blendery (3 sztuki) w ekskluzywnym opakowaniu ułatwiającym użytkowanie. Markery ułożone są w kolejności obrazującej metodologię tworzenia kolorów co ułatwia tworzenie przejść tonalnych.

Mieszanie kolorów:
Zetknij końcówki dwóch brushmarkerów pro trzymając oba w pozycji pionowej na czas od 5 do 30 sekund. Dolny marker czasowo
przejdzie kolorem górnego markera co umożliwi płynne przejście z jednego do drugiego koloru. (uzyskasz dwa różne efekty zamieniając góry marker z markerem dolnym).
Namaluj na nienasiąkliwej powierzchni ( np. folii ) dwa różne kolory. Następnie za pomocą blendera zmieszaj kolory w dowolnych proporcjach. Nanieś blenderem nowoutworzony kolor na swoja prace.

Rozjaśnianie kolorów i przejścia tonalne
Zetknij końcówkę markera z końcówką blendera trzymając oba w pozycji pionowej na czas od 5 do 30 sekund. W przypadku gdy chcesz zacząć malowanie od jasnego koloru a skończyć na pełnym wybarwieniu trzymaj blender u góry podczas stykania końcówek. W przypadku odwrotnym trzymaj blender u dołu podczas stykania końcówek.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ECOLINE PRINT PAPER A4, 75 arkuszy
ECOLINE PRINT PAPER A4, 75 arkuszy

68,00 zł z VAT
55,28 zł netto

Cienkopisy Sakura Pigma Micron zestaw 6 sztuk
Cienkopisy Sakura Pigma Micron zestaw 6 sztuk

48,00 zł z VAT
39,02 zł netto

Rysuję Konie - Arkady
Rysuję Konie - Arkady

12,90 zł z VAT
12,29 zł netto

450.00 In stock

Napisz swoją opinię o tym produkcie

Ocena:
Przepisz kod * weryfikator