CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Katalog » TUSZE ALKOHOLOWE » Zestawy

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOL INK NR.13 4X15ML+BL300ML

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOL INK NR.13 4X15ML+BL300ML
  • Symbol produktu: ALKO.INK-NR.13-4X15+
  • Kod EAN: 5904496850949
  • Producent: KAMENSKAYA
Cena: 143,00 zł z VAT 116,26 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Opis produktu

ZESTAW TUSZY ALKOHOLOWYCH NR 13 KAMENSKAYA INK + BLENDER + PIPETY

Jeden z zestawów KAMENSKAYA INK, którego dobór barw tuszy pozwala na stworzenie pięknie skomponowanego kolorystycznie obrazu.

W zestawie znajdziesz:

* Tusz alkoholowy A04 LIGHT BLUE 15 ml o intensywnym błękicie.

* Tusz alkoholowy A15 DARK BLUE 15 ml głęboki i mocny granat, który ze złotem stanowi duet idealny.

* Tusz alkoholowy N005 GREY FROG 15 ml z serii NUDE, który pastelową poświatą nadaje każdemu obrazowi niespotykany efekt.

* Tusz alkoholowy M33 GOLD 15 ml z serii METALIK, który cudownie łączy się z kolorami.

* Zestaw 5 pipet, bardzo pomocnych w nabieraniu gotowych kolorów zmieszanych z medium, aby bez problemu dodawać je na papier.

* Medium blendujące tusze 300 ml, czyli coś bez czego nie uzyskasz tak pięknych rozmyć i tonacji a jednocześnie lekko utrwalisz swoje dzieło.

Unikalna technologia Art Inks została oparta na ekorozpuszgczalniku, dlatego intensywność zapachu tuszy jest znacznie mniejsza niż innych tuszy alkoholowych. Tusze te, nie zawierają żadnych substancji, które mogą szkodzić zdrowiu.

Światłotrwałość barwników i pigmentów zawartych w tuszach wynosi 7-10 w skali 1-10 (gdzie 1 to poziom minimalny, a 10 to maksymalny).
Tusze są profesjonalne, artystyczne, skoncentrowane, trwałe w kolorze, wielofunkcyjne, dobrze wymieszane.
Tusze doskonale pokrywają każdą syntetyczną gładką powierzchnię. Szybko wysychają.
Wymagają rozcieńczenia przed użyciem.
Tusze doskonale współpracują zarówno z alkoholem izopropylowym, jak i etylowym.
Podczas pracy z alkoholem upewnij się, że nie zawiera gliceryny i że stężenie alkoholu nie jest mniejsze niż 96%.
Czas schnięcia bez żadnej ingerencji to 2-5 minut.
Tusze KAMENSKAYA INK najlepiej współpracują z roztworem blendującym tej samej marki (nie tylko rozcieńczasz tusz, ale także uzyskujesz średni stopień utrwalenia powierzchni obrazu, oszczędza to lakier, czas i zapewnia wygodną pracę).

Warunki przechowywania:
Data przydatności do użycia: przechowywać do 36 miesięcy przed otwarciem i 6 miesięcy po otwarciu.

Zamawiając ten zestaw do malowania Alkoholink, nie tylko otrzymujesz gotowe pięknie skomponowane kolory, ale również oszczędzasz. W zestawie zawsze taniej i korzystniej!!!

Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć obraz przed uszkodzeniem, maluj go z dodatkiem SUPER KONCENTRATU KAMENSKAYA INK.

Niesamowite efekty oraz przepiękne barwy sprawiają że malowanie tuszami jest tak przyjemne a przy tym odprężające. Aby stworzyć wzór wystarczy na powierzchnię malowanego podłoża wylać kilka kropli tuszu, kolejno dodać na nie miarkę odmierzonego medium blendującego a następnie rozdmuchać całość ustami, lub przy pomocy słomki, suszarki czy nagrzewnicy. Najłatwiej zacząć od słomki, dzięki której możesz uzyskać piękny kwiat, mozaikę lub kolorowe chmury. Im więcej dodasz do tuszy medium, tym jaśniejszy odcień uzyskasz.

Możesz również w osobnym kubeczku wymieszać kilka miarek medium z jednym kolorem tuszu i dopiero wówczas pipetą dodawać kolor na podłoże. Stworzysz w taki sposób wzory wyglądające jak piękny, kolorowy dym unoszący się w powietrzu. Zabawę kolorami wzbogacają tusze metaliczne, dlatego złoto, srebro czy miedź to ulubione tusze każdego twórcy tej techniki.

Możesz nimi malować na:

papierze syntetycznym, płótnie, papierze plastikowym, papierze ekologicznym AQ, plastiku, porcelanie i ceramice, szkle, drewnie, plexy i pcv.

Baw się i odkrywaj świat Alkohol Ink - zawartość buteleczek umożliwia namalowanie od kilku do kilkunastu obrazów różnych wielkości, dlatego jeśli chcesz przygotować całą ich kolekcję, nie zapomnij zamówić u nas również eleganckich ram w różnych wariantach kolorystycznych.
143.00 In stock

Napisz swoją opinię o tym produkcie

Ocena:
Przepisz kod * weryfikator