CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Katalog » TUSZE ALKOHOLOWE » Papiery do tuszy alkoholowych

PAPIER ALKOHOL INK A3 ARKUSZ

PAPIER ALKOHOL INK A3 ARKUSZ
  • Symbol produktu: PAPIER/AQ/A3
  • Kod EAN: 2000000209142
  • Producent: Ann Quevista
Cena: 6,00 zł z VAT 4,88 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Opis produktu

Naturalny Papier AQ Bianko dedykowany do techniki malowania tuszami Alkohol Ink.

Format A3 gramatura 290g

Chcesz spróbować swoich sił w świecie ALKOHOL INK? Nic trudnego, jeśli wykorzystasz zestaw przetestowanych przez Ann Quevista papierów nie przepuszczających tuszy. Ich bardzo wysoka sztywność, dobra gładkość i biel powodują, że malunki są wyraziste, błyszczą się a wykonana na nich praca wygląda wspaniale. Aby uzyskać jeszcze inny efekt obrazu, możesz użyć tuszy na spodzie papieru. Pamiętaj, że wybierając ten produkt, wspierasz ochronę środowiska, jest to bowiem papier w pełni biodegradowalny i kompostowany.

W przeciwieństwie do papieru syntetycznego czy plastikowego, jest sztywny i namalowany obraz bez obawy możesz przenosić z miejsca na miejsce. Pozwala on na swobodne rozwijanie kreatywności. Malując na nim, nie poprawisz wzoru, ale pozwoli Ci od puścić wodzę fantazji i pójiść  na żywioł!

Niech wylewane na nim medium i tusze, rozprowadzają się płynnie i ukazują niespotykane wzory. Z pomalowanych elementów, możesz wymyślać kolorowe zabawy z dziećmi, stworzyć wyklejane obrazy czy wycinać zakładki do książek. Z powodzeniem możesz malować po każdej jego stronie i uzyskasz inne efekty.

Występuje w rozmiarach od A4 do 70x100 cm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

6 In stock