CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Katalog » TUSZE ALKOHOLOWE » Zestawy i akcesoria pomocnicze

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML NR.3

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML NR.3
 • Symbol produktu: AQ/ZEST-3
 • Kod EAN: 2000000224688
 • Producent: KAMENSKAYA
Cena: 151,00 zł z VAT 122,76 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Opis produktu

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML NR.3

Jeden z zestawów KAMENSKAYA INK, którego dobór barw tuszy pozwala na stworzenie pięknie skomponowanego kolorystycznie obrazu.

Zestaw zawiera:

 • Tusz alkoholowy A16 MARSAL 15 ml to jeden z odcieni bordo, piękny i mocny kolor.
 • Tusz alkoholowy A18 PURPLE 15 ml powstał w naturze z połączenia czerwieni i fioletu.
 • Tusz alkoholowy N005 GREY FROG 15 ml z serii NUDE, który pastelową poświatą nadaje każdemu obrazowi niespotykany efekt.
 • Tusz alkoholowy M22 BRONZE 15 ml z serii METALIK, który cudownie łączy się z kolorami.

Unikalna technologia Art Inks została oparta na ekorozpuszgczalniku, dlatego intensywność zapachu tuszy jest znacznie mniejsza niż innych tuszy alkoholowych.

Tusze nie zawierają żadnych substancji, które mogą szkodzić zdrowiu. Dzięki temu, ich zapach nie jest tak intensywny jak w przypadku innych tuszy alkoholowych.

Unikalna technologia Art Inks oparta na ekorozpuszczalniku. Światłotrwałość barwników i pigmentów zawartych w tuszach wynosi 7-10 w skali 1-10 (gdzie 1 to poziom minimalny, a 10 to maksymalny). Tusze są profesjonalne, skoncentrowane, trwałe w kolorze, wielofunkcyjne, dobrze wymieszane. Tusze doskonale pokrywają każdą syntetyczną gładką powierzchnię. Szybko wysychają.

Wymagają rozcieńczenia przed użyciem. Tusze doskonale współpracują zarówno z alkoholem izopropylowym, jak i etylowym. Podczas pracy z alkoholem upewnij się, że nie zawiera gliceryny i że stężenie alkoholu nie jest mniejsze niż 96%.
Czas schnięcia bez żadnej ingerencji to 2-5 minut. Tusze KAMENSKAYA INK najlepiej współpracują z roztworem blendującym tej samej marki (nie tylko rozcieńczasz tusz, ale także uzyskujesz średni stopień utrwalenia powierzchni obrazu, oszczędza to lakier, czas i zapewnia wygodną pracę).

Warunki przechowywania:
Data przydatności do użycia: przechowywać do 36 miesięcy przed otwarciem i 6 miesięcy po otwarciu.

Zamawiając ten zestaw do malowania Alkoholink, nie tylko otrzymujesz gotowe pięknie skomponowane kolory, ale również oszczędzasz. W zestawie zawsze taniej i korzystniej!!!

Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć obraz przed uszkodzeniem, maluj go z dodatkiem SUPER KONCENTRATU KAMENSKAYA INK. Zestaw nie zawiera pipet, bardzo pomocnych w nabieraniu gotowych kolorów lub medium. Do malowania tuszami należy również dokupić Medium blendujące tusze, czyli coś bez czego nie uzyskasz tak pięknych rozmyć i tonacji a jednocześnie lekko utrwalisz swoje dzieło.

Niesamowite efekty oraz przepiękne barwy sprawiają że malowanie tuszami jest tak przyjemne a przy tym odprężające. Aby stworzyć wzór wystarczy na powierzchnię malowanego podłoża wylać kilka kropli tuszu, kolejno dodać na nie miarkę odmierzonego medium blendującego a następnie rozdmuchać całość ustami, lub przy pomocy słomki, suszarki czy nagrzewnicy. Najłatwiej zacząć od słomki, dzięki której możesz uzyskać piękny kwiat, mozaikę lub kolorowe chmury. Im więcej dodasz do tuszy medium, tym jaśniejszy odcień uzyskasz.

Możesz również w osobnym kubeczku wymieszać kilka miarek medium z jednym kolorem tuszu i dopiero wówczas pipetą dodawać kolor na podłoże. Stworzysz w taki sposób wzory wyglądające jak piękny, kolorowy dym unoszący się w powietrzu. Zabawę kolorami wzbogacają tusze metaliczne, dlatego złoto, srebro czy miedź to ulubione tusze każdego twórcy tej techniki.


Zawartość buteleczek umożliwia namalowanie od kilku do kilkunastu obrazów różnych wielkości.

Odpowiednie do malowania na wielu powierchniach, w tym na:

 • papierze syntetycznym,
 • płótnie,
 • papierze plastikowym,
 • papierze ekologicznym AQ,
 • plastiku,
 • porcelanie i ceramice,
 • szkle,
 • drewnie,
 • plexi oraz pcv.
151 In stock