Green Stuff World SPIDER SERUM 10ml

Green Stuff World SPIDER SERUM 10ml
Cena: 20,00 zł z VAT (16,26 zł netto)
szt
Green Stuff World SPIDER SERUM 10ml

Dzięki Spider Serum będziesz w stanie stworzyć sieć z plastikowych włókien, które odtworzą bardzo realistyczną pajęczynę i efekt starzenia na sceneriach, dioramach i modelach.

Tylko do użytku z aerografem.

ZASTOSOWANIE:

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem, aby zapewnić prawidłowe wymieszanie.Używaj bezpośrednio z butelki do aerografu, nie używaj żadnych rozcieńczalników, ponieważ mogą one wpłynąć na powstały produkt.Zalecamy używanie aerografu o niskiej mocy, 1,5-2 barów, aerografów 0,3 lub wyższych oraz odległości od modelu około 30 cm, ponieważ zbyt duża moc lub zbyt bliska odległość może przeciągnąć poprzednie pajęczyny.

Pajęczyny są twarde jak bibuła, zwłaszcza 1-2 dni po całkowitym związaniu materiału.

Zalecamy wykonanie testu przed zastosowaniem na ostatecznego modelu, co pozwoli kontrolować intensywność, z jaką rozpylane są pajęczyny, a tym samym dostosować moc i odległość.

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA:

Wyczyść aerograf natychmiast po każdym użyciu, zalecamy użycie naszego specjalnego środka czyszczącego Spider Serum Cleaner.

BEZPIECZEŃSTWO:

Łatwopalne ciecze i opary podobne do wielu komercyjnych rozcieńczalników używanych do aerografu. Nie zalecany dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie powinien być używany przez dzieci bez nadzoru osoby dorosłej. Należy przeczytać ostrzeżenia na etykiecie.
Komentarze i opinie:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: