CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Katalog » TUSZE ALKOHOLOWE » Zestawy i akcesoria pomocnicze

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML+ BLENDER NR.4

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML+ BLENDER NR.4
 • Symbol produktu: AQ/ZEST-NR4
 • Kod EAN:
 • Producent: KAMENSKAYA
Cena: 189,00 zł z VAT 153,66 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Opis produktu

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOLINK 4X15ML+ BLENDER NR.4

Jeden z zestawów KAMENSKAYA INK, którego dobór barw tuszy pozwala na stworzenie pięknie skomponowanego kolorystycznie obrazu.

Zestaw zawiera:

 • Tusz alkoholowy A22 RED 15 ml jest to nasycony i jeden z najbardziej żywych intensywnych kolorów.
 • Tusz alkoholowy A31 TURQUOISE 15 ml to z nim stworzysz dzieła pełne energii, klimatu morskich opowieści o rajskich wybrzeżach.
 • Tusz alkoholowy N002 BABY BLUE 15 ml z grupy NUDE jest spokojny i łagodny a jego miękkość nadaje wręcz cukierkowego wyrazu.
 • Tusz alkoholowy M33 GOLD 15 ml z grupy METALIK o pięknej złotej i błyszczącej poświacie.
 • Zestaw 5 pipet, bardzo pomocnych w nabieraniu gotowych kolorów zmieszanych z medium, aby bez problemu dodawać je na papier.
 • Medium blendujące tusze 300 ml, czyli coś bez czego nie uzyskasz tak pięknych rozmyć i tonacji a jednocześnie lekko utrwalisz swoje dzieło.

Unikalna technologia Art Inks została oparta na ekorozpuszgczalniku, dlatego intensywność zapachu tuszy jest znacznie mniejsza niż innych tuszy alkoholowych.

Tusze nie zawierają żadnych substancji, które mogą szkodzić zdrowiu. Dzięki temu, ich zapach nie jest tak intensywny jak w przypadku innych tuszy alkoholowych.

Unikalna technologia Art Inks oparta na ekorozpuszczalniku. Światłotrwałość barwników i pigmentów zawartych w tuszach wynosi 7-10 w skali 1-10 (gdzie 1 to poziom minimalny, a 10 to maksymalny). Tusze są profesjonalne, skoncentrowane, trwałe w kolorze, wielofunkcyjne, dobrze wymieszane. Tusze doskonale pokrywają każdą syntetyczną gładką powierzchnię. Szybko wysychają.

Wymagają rozcieńczenia przed użyciem. Tusze doskonale współpracują zarówno z alkoholem izopropylowym, jak i etylowym. Podczas pracy z alkoholem upewnij się, że nie zawiera gliceryny i że stężenie alkoholu nie jest mniejsze niż 96%.
Czas schnięcia bez żadnej ingerencji to 2-5 minut. Tusze KAMENSKAYA INK najlepiej współpracują z roztworem blendującym tej samej marki (nie tylko rozcieńczasz tusz, ale także uzyskujesz średni stopień utrwalenia powierzchni obrazu, oszczędza to lakier, czas i zapewnia wygodną pracę).

Warunki przechowywania:
Data przydatności do użycia: przechowywać do 36 miesięcy przed otwarciem i 6 miesięcy po otwarciu.

Zamawiając ten zestaw do malowania Alkoholink, nie tylko otrzymujesz gotowe pięknie skomponowane kolory, ale również oszczędzasz. W zestawie zawsze taniej i korzystniej!!!

Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć obraz przed uszkodzeniem, maluj go z dodatkiem SUPER KONCENTRATU KAMENSKAYA INK. Zestaw nie zawiera pipet, bardzo pomocnych w nabieraniu gotowych kolorów lub medium. Do malowania tuszami należy również dokupić Medium blendujące tusze, czyli coś bez czego nie uzyskasz tak pięknych rozmyć i tonacji a jednocześnie lekko utrwalisz swoje dzieło.

Niesamowite efekty oraz przepiękne barwy sprawiają że malowanie tuszami jest tak przyjemne a przy tym odprężające. Aby stworzyć wzór wystarczy na powierzchnię malowanego podłoża wylać kilka kropli tuszu, kolejno dodać na nie miarkę odmierzonego medium blendującego a następnie rozdmuchać całość ustami, lub przy pomocy słomki, suszarki czy nagrzewnicy. Najłatwiej zacząć od słomki, dzięki której możesz uzyskać piękny kwiat, mozaikę lub kolorowe chmury. Im więcej dodasz do tuszy medium, tym jaśniejszy odcień uzyskasz.

Możesz również w osobnym kubeczku wymieszać kilka miarek medium z jednym kolorem tuszu i dopiero wówczas pipetą dodawać kolor na podłoże. Stworzysz w taki sposób wzory wyglądające jak piękny, kolorowy dym unoszący się w powietrzu. Zabawę kolorami wzbogacają tusze metaliczne, dlatego złoto, srebro czy miedź to ulubione tusze każdego twórcy tej techniki.


Zawartość buteleczek umożliwia namalowanie od kilku do kilkunastu obrazów różnych wielkości.

Odpowiednie do malowania na wielu powierchniach, w tym na:

 • papierze syntetycznym,
 • płótnie,
 • papierze plastikowym,
 • papierze ekologicznym AQ,
 • plastiku,
 • porcelanie i ceramice,
 • szkle,
 • drewnie,
 • plexi oraz pcv.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOL INK NR.13 4X15ML + BLENDER
KAMENSKAYA ZESTAW ALKOHOL INK NR.13 4X15ML + BLENDER

189,00 zł z VAT
153,66 zł netto

RENESANS BLOK AURA 170G A3 DO TUSZY ALKOHOLOWYCH
RENESANS BLOK AURA 170G A3 DO TUSZY ALKOHOLOWYCH

78,00 zł z VAT
63,41 zł netto

RENESANS BLOK AURA 170G A4 DO TUSZY ALKOHOLOWYCH
RENESANS BLOK AURA 170G A4 DO TUSZY ALKOHOLOWYCH

43,50 zł z VAT
35,37 zł netto

189 In stock