SAKURA KOI AKWARELE 12KOL+ PĘDZELEK

SAKURA KOI AKWARELE 12KOL+ PĘDZELEK
  • Symbol produktu: XNCW12H
  • Kod EAN: 084511383821
  • Producent: SAKURA
Cena: 83,00 zł z VAT (67,48 zł netto)
szt
SAKURA KOI AKWARELE 12KOL+ PĘDZELEK

Zestaw znakomitych akwareli Koi japońskiej marki Sakura.
Ich doskonała jakość, funkcjonalność opakowania oraz renoma firmy zapewniły uznanie wśród artystów.
W solidnym, wykonanym z plastiku opakowaniu umieszczone zostały 12 półkostki akwareli oraz niezbędne akcesoria do pracy w plenerze.

Akwarele odznaczają się wyjątkową klarownością, bardzo dobrym napigmentowaniem oraz wspaniałą rozprowadzalnością. Dzięki tym cechom dam proces malowania jest czystą przyjemnością. Plamy barwne, pomimo rozrzedzenia wodą są intensywne, ale jednocześnie transparentne, co jest ważne w tej technice. Duża gama kolorów jest rezultatem starań, by spełnić wymagania wszystkich artystów oraz ułatwić pracę początkującym malarzom. Łatwość mieszania kolorów to kolejna zaleta - można dzięki temu tworzyć nieograniczoną gamę kolorów.
Do kompletu dołączono także praktyczny pędzel waterbrush, który od tradycyjnych pędzli różni się tym, iż jest wyposażony w zbiorniczek na wodę (pojemność 4 ml). Zbiorniczek został wykonany z miękkiego plastiku, a odpowiednie ściskanie go pomoże regulować przepływ wody. Włosie pędzla jest miękkie, elastyczne, długo zachowuje pierwotny kształt i gładko oraz równomiernie rozprowadza farbę po powierzchni.
W opakowaniu znajdują się rówinież dwie gąbeczki, które służą do zwilżania papieru lub usuwania z niego nadmiaru wody.

Funkcjonalność opakowania polega na tym iż jego pokrywa może być jednocześnie paletą do rozrabiania farb jak i swego rodzaju sztalugą podtrzymującą papier w trakcie tworzenia. Dodatkowo, w zestawie znajduje się jeszcze jedna paleta z przegródkami, którą można umocować z lewej lub prawej strony etui, wedle upodobania.

Kolory: chinese hite, lemon yellow, permanent yellow deep, vermilion hue, crimson lake, prussian blue, cobalt blue hue, viridian hue, permanent green pale, yellow ochre, light red, ivory black
Komentarze i opinie:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: