CHAOS SPACE MARINES: TERMINATORS

CHAOS SPACE MARINES: TERMINATORS
  • Symbol produktu: 43-19
  • Kod EAN: 5011921178247
  • Producent: Games Workshop
Cena: 193,00 zł z VAT (156,91 zł netto)
szt

CHAOS SPACE MARINES: TERMINATORS

Chaos Terminators to ciężko opancerzeni weterani, odziani w - lub połączeni z - starożytnymi kombinezonami zepsutych pancerzy wojennych. Każda z tych morderczych elit przypomina chodzący czołg, przedzierający się przez bezcelowe salwy ognia, by powalić nieszczęsnych obrońców. Uprawnieni do starannie dobranego arsenału ciężkiej broni palnej i brutalnego uzbrojenia, rozrywają na strzępy oddziały i pojazdy na czele bandy swoich panów.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować oddział pięciu Chaos Terminators. Każdy z tych potężnych wojowników jest uzbrojony w kombi-bolter - dwa z nich można ulepszyć do kombi-pałek, dwa do kombi-topników i jeden do kombi-plazmowego pistoletu - oraz broń do walki w zwarciu. Zestaw zawiera trzy pięści mocy, jedną pięść łańcuchową rozrywającą pancerz oraz różne przeklęte bronie w postaci toporów, ostrzy i maczug, a także dwa szpony błyskawicy, które można nosić osobno lub w parze. Oferuje również parę ciężkich broni do wyboru - ciężki miotacz ognia lub dalekosiężne działko automatyczne Żniwiarza.

Oprócz ogromnego arsenału, ten niezwykle konfigurowalny zestaw oferuje wiele wymiennych i kosmetycznych opcji - w tym 10 różnych głów, a także oddzielne stojaki na trofea i naramienniki.

Zestaw składa się z 82 plastikowych elementów i zawiera 5 okrągłych podstawek Citadel 40 mm, a także 1 arkusz transferowy Chaos Space Marines z 364 symbolami Chaosu i oznaczeniami Legionu. Te figurki są dostarczane niepomalowane i wymagają montażu.

Komentarze i opinie:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: