ORC & GOBLIN TRIBES: GOBLIN SHAMAN

ORC & GOBLIN TRIBES: GOBLIN SHAMAN
  • Symbol produktu: 09-12
  • Kod EAN: 5011921219971
  • Producent: Games Workshop
Cena: 86,00 zł z VAT (69,92 zł netto)
szt
ORC & GOBLIN TRIBES: GOBLIN SHAMAN

Magia, którą władają goblińscy szamani, jest nie mniej niszczycielska niż magia ich większych orkowych rówieśników, ale podczas gdy orkowi szamani śpiewają i tańczą na polu bitwy, goblińscy Oddnobs i Oddgits czają się blisko swoich pobratymców, rzucając zaklęcia i plując klątwami z dala od oczu wroga. Nie jest jasne, jak wpływa to na ich magię, ale goblińscy szamani wydają się żyć dłużej niż ich orkowi odpowiednicy...

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera jednego goblińskiego szamana, drobnego, ale potężnego czarodzieja z plemion orków i goblinów. Zakończona czaszką laska szamana jest najeżona tajemnymi drobiazgami, idealnymi do kierowania mocą Morka (lub prawdopodobnie Gorka). Szaman stoi na skale pokrytej grzybami, pochylony nad mistycznym moździerzem i tłuczkiem wykonanym ze szczątków nieszczęsnej ofiary.

Zestaw składa się z pięciu plastikowych elementów i jest dostarczany z kwadratową podstawką Citadel 25 mm. Zawiera kwadratową podstawkę Citadel 20 mm z wyrzeźbionymi elementami scenograficznymi, nieprzeznaczonymi do użytku w grach - elementy te zostały wykorzystane jako materiał bazowy na pokazanych tutaj zdjęciach.

Miniaturka jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu

Wyszystkie niezbędne narzędzia do montażu znajdziesz TUTAJ.
Komentarze i opinie:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: