Ocena klientów: Ocena {OCENA}/5 5/5 (zobacz opinie )

PINTYPLUS ART Chrome Effect Silver 200ml

PINTYPLUS ART Chrome Effect Silver 200ml
Cena: 27,00 zł z VAT (21,95 zł netto)
szt

Farba o efekcie chromowym.

Szybkoschnąca farba do celów dekoracyjnych. Można nią malować po drewnie, metalu, szkle, wiklinie, ceramice, powierzchniach plastikowych. Unikać poruszania malowanych przedmiotów.

Instrukcja: Wyczyść powierzchnię, która ma być malowana, z tłuszczu i kurzu. Przed użyciem mocno wstrząśnij spray przez ok. 2 min. Maluj z odległości 25-30cm nakładając cienkie warstwy zarówno wzdłuż, jak i pionowo. Cienka warstwa szybko schnie (kilka minut), więc zawsze można potem nakładać następne. Po skończonym malowaniu odwróć aerozol „do góry nogami” i pryskaj samym gazem by oczyścić z zalegającej farby dyszę i atomizer. Po malowaniu powierzchnie nie muszą zostać polakierowane (zawerniksowane). Farba jest błyszcząca.

UWAGA!

Pojemnik pod ciśnieniem, należy go przechowywać z dala od słońca i temperatury powyżej 50 stopni C. Opakowania nie gnieść i nie palić, nawet po zużyciu. Nie podpalać strumienia gazu i farby. Zachować ostrożność w pobliżu ognia i żaru – nie palić papierosów w czasie malowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opary mogą powodować senność i zawroty głowy. Nie wdychaj oparów. Jeżeli któraś z opisanych sytuacji ma miejsce – skontaktuj się niezwłocznie z lekarzem i pokaż mu opakowanie farby. Używaj w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Farba zawiera xylen.

Komentarze i opinie:

Super sklep! Dobre ceny, miła obsługa, polecam.
5/5
Inni z tym produktem kupili:
Najpopularniejsze produkty
Nr telefonu
22 77 37 861 lub 510 339 338 sklep@artequipment.pl pn-pt: 9:00 - 18:00 / sb: 9:00 - 13:00
dotpay PayPal VISA Master Card
DPD GLS Poczta Polska DHL

© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Realizacja: