CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Leniar

 

Leniar to polska firma pochodzące z Krakowa. Od 1983 roku zajmują się produkcją artykułów artystycznych, a zaczęli od szablonów literowych. Dzisiaj są największym producentem przyrządów kreślarskich i do mierzenia w Europie środkowo-wschodniej. Poszerzyli również swój asortyment o artykuły szkolne i biurowe, a także o artykuły do przechowywania i przenoszenia prac, które podbiły serca naszych klientów! Artykuły Leniar cieszą się dużą popularnością wśród klientów odwiedzających sklep plastyczny Art-Equipment głównie ze względu na wysoką jakość wykonania. Jest to jeden z tych przykładów producentów z polskich, których produkty nie odstają jakością od zachodnich odpowiedników, a wręcz wyznaczając standardy jakości i porządnego wykonania.

 

Leniar – sposób na bezpieczne przechowywanie rysunków i obrazów

 

Każdy artysta pragnie, aby jego prace przetrwały próbę czasu – aby przyszłe pokolenia mogły się cieszyć podziwiając ich technikę. Żeby jednak tak się stało nie wystarczy tylko stworzyć piękne dzieło, ale również zadbać o jego odpowiednie przechowywanie! Polecamy artykuły Leniar do przechowywania akcesoriów plastycznych, a także rysunków i obrazów. Kuferek czarny z rączką Leniar doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania pędzli, ołówków, a także innych akcesoriów. Z kolej teczka na rysunki Leniar to prawdziwy bestseller wśród rysowników, a także studentów ASP lub architektury. Niemniejszą popularnością cieszą się teczki kartonowe, a także tuby kartonowe do przechowywania prac! Odkryj już dzisiaj wygodę transportu z artykułami Leniar oferowanymi przez sklep plastyczny Art-Equipment w Warszawie!

 

Artykuły Leniar oferowane przez sklep dla plastyków Art-Equipment

 

Nasz sklep plastyczny oferuje nie tylko teczki Leniar, ale również inne produkty tej cenionej, polskiej firmy! W naszej ofercie znajdziecie między innymi akcesoria kreślarskie Leniar, takie jak kalka kreślarska, linijki czy skalówka trójkątna. Artykuły Leniar doskonale wpisują się w gusta profesjonalistów, ciesząc się dużą popularnością. Poza tym, nasz sklep oferuje również szkicowniki Leniar, w tym szkicowniki eko. Niezależnie od tego, czy jesteście artystami, studentami sztuk plastycznych, czy też architektami – akcesoria Leniar to z pewnością idealna propozycja dla Was! Poznajcie artykuły tej firmy oferowane przez sklep dla plastyków Art-Equipment!

KUFEREK CZARNY Z RĄCZKĄ Leniar
KUFEREK CZARNY Z RĄCZKĄ Leniar

Cena: 27,50 zł z VAT (22,36 zł netto)

KUFEREK CZARNY Z RĄCZKĄ Leniar
Kuferek z rączką 220 x 75 x (h)120 mm Niezastąpiony w przechowywaniu akcesoriów malarskich i nie tylko. Zalety kuferka: 1. materiał: czarny polipropylen - kuferek jest wytrzymały i jednocześnie lekki 2. wygodna rączka do przenoszenia 3. zamknięcie zamki

Cena: 27,50 zł z VAT (22,36 zł netto)