farby olejne, farby dla początkujących, sklep plastyczny
CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Jakie farby olejne dla początkujących?

Opublikowano dnia 28-03-2022

Jak wybrać farby olejne?

Malarstwo olejne to nie tylko rozwijające hobby i wspaniała rozrywka, ale również niezwykle wymagająca sztuka. Technika, której wymagają farby olejne pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów, jednak jej opanowanie wymaga praktyki. Dzisiaj pomożemy wam wybrać wasze kolejne (a może nawet i pierwsze!) farby olejne.

Farby olejne – dla kogo?

Od wielu lat farby olejne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród malarzy. Czy nas to dziwi? Wcale! Po farby olejne sięgali najwięksi malarze w historii i to z ich pomocą stworzono wiele z najbardziej znanych obrazów. Mona Lisa, Guernica, Gwiaździsta Noc – wszystkie te działa zostały namalowane olejami. Pomimo, że technika malowania farbami olejnymi jest trochę bardziej wymagająca od tej, którą wymagają farby akrylowe, to dalej pozostają one częstym i dobrym wyborem nie tylko dla profesjonalistów, ale również na początek swojej malarskiej przygody!

Farby olejne na początek

Praktycznie nie ma dnia, w którym nie słyszymy tego pytania – „Jakie wybrać farby olejne na początek przygody z malarstwem”?. Jak zazwyczaj w przypadku dylematów tego typu – odpowiedzi na to pytanie jest wiele, i zależy to często od osobistych preferencji artysty. Nasz sklep plastyczny posiada jednak w swojej ofercie szeroki wybór farb olejnych dla początkujących, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród najbardziej (i najczęściej) przez nas polecanych produktów w tej kategorii na pewno znajdą się farby olejne z serii Basics, a także, będące już klasykiem i marką samą w sobie, farby olejne Talens Art Creation.  Serdecznie polecamy również nasz autorski zestaw farb olejnych ze sztalugą, w którym znajduje się wszystko czego potrzeba, aby rozpocząć przygodę z malarstwem.

Profesjonalne farby olejne

Farby olejne to środek przekazu, który często wybierają doświadczeni artyści. Specjalnie z myślą o zastosowaniach na poziomie profesjonalnym przygotowaliśmy naszą ofertę farb olejnych z najwyższej półki – nasz sklep plastyczny oferuje szeroki wybór olejów od najlepszych europejskich producentów z wieloletnimi tradycjami. W naszej ofercie znajdziecie między innymi farby olejne Schmincke, znane ze swojej najwyższej jakości i niesamowitych kolorów. Nikomu nie musimy przedstawiać farb Talens(https://www.artequipment.pl/wyszukiwarka.html?szukaj=talens&kategoria=601), które od lat uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Nasz sklep plastyczny oferuje między innymi farby olejne Talens Rembrandt, które słyną z niezrównanej jakości i niepowtarzalnych właściwości, takich jak wyjątkowa czystość, odporność na blaknięcie i trwałość. Zachęcamy również do samodzielnego sprawdzenia naszej oferty w poszukiwaniu najlepiej dopasowanych farb olejnych!

Galeria