CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Blog
Nauka rysowania dla każdego – część 3 – jak rysować lepiej

Ćwiczenia czynią mistrzów – talent, oczywiście, też jest istotny, jednak to stały trening, doskonalenie własnych umiejętności i ściganie się z własnym cieniem przynoszą najlepsze efekty. Dlatego tak ważne jest gospodarowanie swoim czasem w ten sposób, żeby najlepiej codziennie mieć okazję do kontaktu do ze swoją pasją. Dzisiaj nasza nauka rysowania dla każdego skupia się na praktycznych poradach, dzięki którym będziecie rysować jeszcze lepiej!

Czytaj dalej
Ołówki w dłoń – jak dobrać akcesoria do rysunku?

Rysowanie jest jedną z tych aktywności artystycznych, której każdy spróbował. Jednak to, co dla jednych kończy się na rysunkach na marginesach szkolnych zeszytów i służbowych notatek, dla innych przeradza się w piękną pasje lub pełnoprawny zawód! Dzisiaj postaramy się przybliżyć wam to, jak najlepiej dobrać akcesoria do rysunku do swojego poziomu zaawansowania, a także od czego najlepiej zacząć swoją przygodę z tą dziedziną sztuki.

Czytaj dalej
5. Z farbami w plener – wiosenne i letnie porady dla malarzy
Dni robią się coraz dłuższe, za naszymi oknami widać już pierwsze kwiaty i słychać rano śpiew ptaków. Wszyscy wiemy co to oznacza – wiosna, szanowni Państwo, wiosna! Z tej okazji chcielibyśmy rozpisać się trochę o malarstwie plenerowym i o tym, dlaczego warto skorzystać z ładnej pogody by wyjść na chwilę z pracowni! Postaramy się przedstawić wam dzieła, które powstały w plenerze, a także najlepsze akcesoria do malarstwa plenerowego. Następnie postaramy się polecić wam farby malarskie, które oferuje nasz sklep plastyczny, i które doskonale sprawdzą się w plenerze!

Czytaj dalej
Zestaw malarski na poczatek
Jaki zestaw malarski na początek?

Sklep plastyczny Art.-Equipment posiada w swojej ofercie zróżnicowane zestawy malarskie, wśród których każdy artysta znajdzie coś dla siebie! Na naszych półkach znajdują się zestawy malarskie zarówno dla profesjonalnych artystów, dla początkujących jak i dla hobbystów, którzy chcą się stale rozwijać. W naszej ofercie znajdziecie zestawy malarskie, które zawierają między innymi farby olejne, akwarele i farby akrylowe!

Czytaj dalej
Początek przygody z malarstwem
Jak zacząć malować?
Piękne obrazy wielkich mistrzów zachwycają i śmiemy twierdzić, że nie znajdzie się osoba, która na widok niektórych dzieł wirtuozów pędzla nie wpadnie w niemy (a nawet i głośny!) zachwyt. Bywa jednak, że obecnie oferowane przez nas sklep dla plastyków artykuły malarskie, a zwłaszcza ich mnogość i zróżnicowanie, przyprawiają początkujących adeptów malarstwa o ból głowy. Dlatego dzisiaj pomożemy Wam dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie wybrać artykuły malarskie i farby na początek przygody!
 
Czytaj dalej
Farby olejne dla poczatkujących
Jakie farby olejne dla początkujących?
Malarstwo olejne to nie tylko rozwijające hobby i wspaniała rozrywka, ale również niezwykle wymagająca sztuka. Technika, której wymagają farby olejne pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów, jednak jej opanowanie wymaga praktyki. Dzisiaj pomożemy wam wybrać wasze kolejne (a może nawet i pierwsze!) farby olejne.
Czytaj dalej
Słowem wstępu

Dzięki temu wpisowi na blogu możecie Państwo rozpoznać i rozpocząć artystyczne życie z pociechami. To pomysłowe życie będzie wypełnione zabawą, cudami, kolorami, radością i niespodziankami, a wszystko owinięte ładną wstążką zaangażowania i jasną obietnicą kreatywności. Dołącz do lektury i zostań sprytnym rodzicem, dając swojej rodzinie dar kreatywności na całe życie.

To blog o ekspansji pasji, ale również rozumieniu znaczenia sztuki w życiu dziecka i nie tylko. Wszystko we wspólnym życiu rodziny. Znaczenie sztuki wykracza poza kreatywność, eksplorację i znacznie więcej niż zabawę. Pomysłowe życie szkoli mózg do pracy nad znajdowaniem alternatyw i wyborów, rozwiązywaniem problemów i testowaniem odpowiedzi oraz omijaniem znanego lub akceptowanego sposobu robienia rzeczy, aby znaleźć nowe sposoby. Pomysłowe życie otworzy umysł dziecka i utoruje drogę do dorosłości, stworzą się opcje zbudoane na przyjemnej zabawie. Potrzebujemy ludzi o kreatywnych umysłach, aby utrzymać kształtowanie i reformowanie społeczeństwa w sposób pozytywny.

Blog Artequipment jest recenzją profesjonalistów z za oceanu z dostęnej publicznej bibliografi opisującej zrozumienie sztuki i kreatywności dzieci, która stale się pogłębia i ewoluuje. Zanjdziemy tu tłumaczone „wpisy” aktywistów sztuki, zaangażowanych w sztukę z własnymi dziećmi, ale i innymi, oferujący zajęcia plastyczne osobiście i online. Animatorzy  organizujący grupki artystyczne i zachęcający do pomysłowych zabaw.

Chętnie dzielą się nowymi pomysłami na wspieranie długoterminowej kreatywności, wykorzystywanie sztuki jako narzędzia rodzicielskiego, zachęcanie do wzbudzania zaufania, lepsze wykorzystanie formalnych i nieformalnych zaproszeń artystycznych oraz tworzenie bardziej efektywnej przestrzeni artystycznej dla dzieci.

 
Czytaj dalej