CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie
Wynajem sztalug

Blog
Słowem wstępu

Dzięki temu wpisowi na blogu możecie Państwo rozpoznać i rozpocząć artystyczne życie z pociechami. To pomysłowe życie będzie wypełnione zabawą, cudami, kolorami, radością i niespodziankami, a wszystko owinięte ładną wstążką zaangażowania i jasną obietnicą kreatywności. Dołącz do lektury i zostań sprytnym rodzicem, dając swojej rodzinie dar kreatywności na całe życie.

To blog o ekspansji pasji, ale również rozumieniu znaczenia sztuki w życiu dziecka i nie tylko. Wszystko we wspólnym życiu rodziny. Znaczenie sztuki wykracza poza kreatywność, eksplorację i znacznie więcej niż zabawę. Pomysłowe życie szkoli mózg do pracy nad znajdowaniem alternatyw i wyborów, rozwiązywaniem problemów i testowaniem odpowiedzi oraz omijaniem znanego lub akceptowanego sposobu robienia rzeczy, aby znaleźć nowe sposoby. Pomysłowe życie otworzy umysł dziecka i utoruje drogę do dorosłości, stworzą się opcje zbudoane na przyjemnej zabawie. Potrzebujemy ludzi o kreatywnych umysłach, aby utrzymać kształtowanie i reformowanie społeczeństwa w sposób pozytywny.

Blog Artequipment jest recenzją profesjonalistów z za oceanu z dostęnej publicznej bibliografi opisującej zrozumienie sztuki i kreatywności dzieci, która stale się pogłębia i ewoluuje. Zanjdziemy tu tłumaczone „wpisy” aktywistów sztuki, zaangażowanych w sztukę z własnymi dziećmi, ale i innymi, oferujący zajęcia plastyczne osobiście i online. Animatorzy  organizujący grupki artystyczne i zachęcający do pomysłowych zabaw.

Chętnie dzielą się nowymi pomysłami na wspieranie długoterminowej kreatywności, wykorzystywanie sztuki jako narzędzia rodzicielskiego, zachęcanie do wzbudzania zaufania, lepsze wykorzystanie formalnych i nieformalnych zaproszeń artystycznych oraz tworzenie bardziej efektywnej przestrzeni artystycznej dla dzieci.

 
Czytaj dalej